Erikli Müşteri Hizmetleri – Erikli iletişim telefon numarası

Erikli Müşteri Hizmetleri; Erikli içecek firması güvenilir kalitesi ve tüketicilere sunmuş olduğu lezzetle uzun zamandır adından söz ettiren kaliteli ve meşhur firmalardan biridir. Bu firmanın dolum merkezi Uludağ Kestel bölgesidir. Sulara el değmeyecek bir sisteme sahip olan bu firma kaynağı doğrudan şişelere doldurup ambalajlayan bir kaliteye sahiptir. Kalitesiyle ve ismiyle kendini dünyaya tanıtan bu firma Türkiye’de 4 defa en sevilen ve tercih edilen su markası olma özelliğine sahiptir. Erikli müşteri hizmetleri ürün satışında veya tüketiminde yaşanan her türlü sorunu çözmek adına tüm müşterilere hizmet sunmaktadır.

Erikli Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Erikli müşteri hizmetleri görevlileri ile iletişime geçmek isteyen tüketicilerin ve müşterilerin her türlü dilek ve şikayeti bildirmek için müşteri hizmetleri ile irtibat kurmaları gerekir. Erikli müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçildiği takdirde kısa süre içerisinde geri dönüş alınır.

Erikli Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 222  

Erikli Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Erikli çağrı merkezi haftanın altı günü pazartesiden cumartesiye kadar sabah 08:00 ile 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 • Erikli Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08:00-20:00  

Erikli Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Erikli çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için 444 0 222 numarasını tuşlamak iletişim için yeterli olacaktır. Bu numaradan başka resmi bir numarası yoktur.

Erikli Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Erikli resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem güvenli ve doğru olduğu için en sağlıklı yöntemlerden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

 • Erikli Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 224 280 55 10

Erikli Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Erikli müşteri hizmetleri genel müdürlüğü Kestel/Bursa bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

 • Erikli Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0224 280 55 10
 • Erikli Genel Müdürlük Adresi: Derekızık mahallesi, Şelale Caddesi, Erikli Su Fabrikası Apt, No:61 Kestel/Bursa

Erikli İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Erikli firmasının insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve telefon numarasından ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

 • Erikli İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 0 222

Erikli Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Erikli müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Erikli Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Erikli müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Erikli Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 0 222

Erikli müşteri hizmetleri
Erikli müşteri hizmetleri

Erikli Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Erikli sosyal medya hesapları hizmete sunulan ürün ile ilgili reklam yapılan, bilgi verile ve müşterileri Erikliye dair her konu hakkında önceden haber eden bir internet bilgilendirme sistemidir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
2 Comments
 1. Nesrin says

  Adresimde oturduğum kat numarası değişti bunu nasil bildirebilirim?

 2. Erol kamis says

  Erikli suyun Almanya distribütörlügu konusunda ilgileniyoruz. Bu konu ile nere ile iletişime geçmeniz gerek .

  İyi çalışmalar,

  Erol kamis

Leave A Reply

Your email address will not be published.